bungee club skoki bungee, bungee, bungeeclub wynajem bungee, wynajem, bungee imprezy, organizaca imprez bungee warszawa, bungee jumping zakopane, skoki na bungee, warszawa, zakopane, bungy, bungee Kraków, wyjątkowy prezent, walentynki, na, bandzi, bungee Białystok, inne

Jest dla nas najważniejsze!

  • używamy najlepszego sprzętu do skokówPetzl, Apave – sprawa atestów jest oczywiście bezdyskusyjna
  • posiadamy specjalną Instrukcję opracowaną i wydaną przez UDT w Warszawie imiennie na naszą firmę regulującą organizację skoków z dźwigów na terenie całego kraju.
  • posiadamy ubezpieczenie stricte na organizację bungee na terenie całej Polski – w przeciwieństwie do konkurencji, która ubezpiecza swą działalność tylko na numer PKD.
  • nasi instruktorzy posiadają legitymacje instruktorskie wydane przez Ministra Kultury i Sportu jedyny organ w Polsce uprawniony do wydawania takich dokumentów.
  • jako jedyni w Polsce posiadamy oryginalny skokochron nad którym odbywają się skoki, pozostałe ekipy używają zamienników, które służą tylko jako atrapy.

Skokochron zapewnia podwyższone standardy bezpieczeństwa biernego. Jest to duża „poducha” o wymiarach 3/5/8 m; jej najistotniejszą cechą są komory wewnętrzne, które rozprowadzają powietrze – dzięki temu skokochron pochłania energię ciała które w niego wpada.


Zaufali nam!

Chcesz być informowany o imprezach
podaj swój adres mailowy
wyślemy Ci informację