bungee club skoki bungee, bungee, bungeeclub wynajem bungee, wynajem, bungee imprezy, organizaca imprez bungee warszawa, bungee jumping zakopane, skoki na bungee, warszawa, zakopane, bungy, bungee Kraków, wyjątkowy prezent, walentynki, na, bandzi, bungee Białystok, inne

Po raz pierwszy na tym „Najpiękniejszym Festiwalu Świata” pojawiliśmy się w 2001 roku! To były jeszcze Żary. Przez te kilkanaście lat „woodstockowe bungee” wrosło w pejzaż imprezy. Nie można jechać na Woodstock i nie skoczyć na bungee!!! Niektórzy odkładają na to cały rok, inni są w stanie w trakcie festiwalu uzbierać „do kapelusza” na skok.

Bungee na Woodstocku to dziś też baza tych, którzy się szukają, zgubili, chcą się spotkać, umówić… – w końcu dźwig widać z każdego miejsca festiwalu.

A kilkugodzinne stanie w kolejkach? – ileż to nowych znajomości, przyjaźni i związków narodziło się właśnie w „woodstockowej kolejce”. A widoku z góry na panoramę całego festiwalu nie zapomnicie nigdy.

Klimat skoków woodstockowych jest niepowtarzalny – wszystko dzięki „woodstockowiczom”- wyjątkowa atmosfera, serdeczność, sympatia, uśmiech, świetna zabawa – praca przy skokach jest ciężka i odpowiedzialna, ale w tym miejscu i z takimi ludźmi poziom satysfakcji przerasta wszystkie trudy.


Zaufali nam!

Chcesz być informowany o imprezach
podaj swój adres mailowy
wyślemy Ci informację